top of page

שאלות נפוצות

 • כמה עולה להקים אתר?
  אוה, ישר ולעניין! כמו שאנחנו אוהבים. אחד היתרונות הבולטים אצלנו ב-Wixart הוא השימוש בפלטפורמת Wix המאפשרת הקמת אתרים מתקדמים ויפהפיים בעלויות נוחות ובמחירים אטרקטיבים. עלות הקמת האתר משתנה מאתר לאתר ותלויה בגודלו ובמורכבותו. לדוגמה, עלות אתר תדמיתי קטן שונה בתכלית מעלות חנות אינטרנטית מורכבת. תמחור הקמת האתר יתבצע לאחר שיחת האיפיון והתעמקות בצרכי הלקוח על כל מרכיביהם. התשלום עבור הקמת האתר הינו חד-פעמי ומשולם ישירות ל-Wixart.
 • מעבר להקמת האתר, מהן עלויות איחסון האתר ורכישת דומיין?"
  שאלה מצויינת. איחסון האתר מתקיים על השרתים המתקדמים והמאובטחים של חברת Wix. החברה מספקת מספר חבילות איחסון השונות בגודלן ובמרכיבים השונים הניתנים ללקוח. לאחר הקמת האתר נבחר יחד את חבילת האיחסון המתאימה. התשלום על חבילת האיחסון הינו שנתי ומתחדש שנה בשנה. התשלום הינו ישירות לחברת Wix. עפ"י רוב, עבור אתר תדמיתי קטן-בינוני, מחירי החבילות נעים בין 4-12$ לערך - לחודש. תלוי בחבילה. חבילות אתרים מכירתיים עולות מעט יותר. רכישת שם דומיין (כתובת קבועה לאתר) נעשית ישירות מול חברת שמות הדומיין. התשלום על שם הדומיין הינו שנתי ומתחדש שנה בשנה. מחיר שם הדומיין הוא כ-75 ש"ח לשנה (6 ש"ח לחודש?? שערוריה).
 • מהם שלבי הקמת האתר?
  שיחת איפיון - סיעור מוחות הכולל תיאום ציפיות ראשוני ורישום נקודות לאתר העתידי לפי צרכי הלקוח וניתוח קהל היעד. לאחר שיחת האיפיון ניצור ערוץ התקשרות אישי להמשך הדרך. עיצוב ראשוני - "הצעת הגשה" ראשונית הכוללת את שלד האתר, מיקומים, פרופורציות, ערכת צבעים, פונטים, איזורים שונים וכו'. הזנת תכני האתר הרלבנטים - טקסטים, תמונות, מדיה נוספת, מוצרים וכו'. סבבי תיקונים ושינויים - יש להבחין בין רג'קטים מעכבי פירסום האתר לבין רג'קטים שאינם מעכבים פירסום האתר. העלאת האתר לאוויר. פירסום האתר בגוגל.
 • ביטלס או רולינג סטונז?
  ללא ספק - ביטלס. וכל מי שאומר אחרת מנסה למכור לכם משהו. הכישרון האדיר והיצירתיות המטורפת שנשפכת מהצמד לנון-מקרטני, בתיבול מדהים של הגיטרה של ג'ורג' וסגנון התיפוף הייחודי של רינגו לא משאירים מקום לספק.
 • כמה זמן אורכת הקמת האתר?
  הזמן הינו מצרך יקר. אנו ב-Wixart נעשה הכל כדי לספק את האתר בזמן הקצר ביותר האפשרי. זמן ההקמה תלוי בראש ובראשונה במהירות אספקת החומרים מהלקוח (תכנים, טקסטים, תמונות וכו'). מעבר לכך זמן ההקמה תלוי מאד בגודלו ובמורכבותו של האתר. עפ"י רוב, זמן ההקמה נע בין שבוע לשלושה שבועות מזמן הספקת כל חומרי האתר.
 • לאחר ההקמה, מהן הדרכים בהן אוכל לעדכן את האתר?"
  שאלה חשובה! רואים שהכנתם שיעורי בית. מערכת ניהול התוכן בפלטפורמת Wix היא ללא ספק הידידותית ביותר הקיימת בשוק, אך עם זאת, במידה ומדובר באתר שהשינויים בו מינוריים ובתכיפות נמוכה, הרשו לנו לפנק אתכם על חשבוננו ולקחת על עצמנו את מלאכת העדכונים. לעומת זאת, במידה והאתר זקוק לעדכונים תכופים ובכמות ניכרת, אנו נספק לכם הדרכה מסודרת על המערכת - ללא כל עלות. וגם באפשרות זו אתם לא לבד: בכל מקרה של ספק (תלבשו ורוד) דברו איתנו. אנו תמיד כאן לייעץ ולעזור במידת הצורך.
 • האם יש מגבלה על כמות הדפים והתכנים באתר?
  פלטפורמת Wix מאפשרת הוספת דפים ללא הגבלה בצורה פשוטה ונוחה. יש לזכור שהוספת דפים מגדילה את נפח האתר (בהתאמה לתכנים הקיימים בדף) ולכן יש לבחון את הרחבת האתר בהתאם לנפח חבילת האיחסון המתאימה.
 • האם האתר יתאים לצפייה גם במחשב וגם בטלפונים סלולריים?
  אוה... עכשיו אנחנו רואים שמולנו מקצוען אמיתי! אחד הפרמטרים החשובים לאתר הוא ההתאמה לדפדפנים שונים ולתצוגה בגדלי מסך שונים. אנו ב-Wixart מתמחים בהתאמת האתר לתצוגה מושלמת הן במסכי מחשב ובסמארטפונים. כמו"כ האתרים שלנו פועלים בצורה אופטימלית בכל הדפדפנים העדכניים.
 • בארסה או ריאל?
  ברור שליברפול! מה השאלה! בירת הכדורגל האירופאי מבחינתנו. אבל אם ההתלבטות היא בין ברצלונה לריאל, התשובה לא חד משמעית. אם אתם דוחקים אותנו לפינה, אנחנו נבחר נכון לעכשיו בבארסה.
 • תוך כמה ימים האתר שלי יופיע בגוגל?
  מיד עם עליית האתר לרשת בצורה רשמית, אנו נרשום אותו עבורכם בגוגל. הופעת האתר במנוע החיפוש צפוייה להתרחש יומיים-שלושה לאחר מכן.
 • האם ניתן להבטיח מיקום גבוה של האתר במנועי החיפוש?
  שאלת מיליון הדולר! ההסטוריונים טוענים שכבר בתקופת יוון העתיקה התלבטו רבות בשאלת התאמת האתרים למנועי חיפוש (SEO). התחום הינו נרחב ומושפע מהרבה מאד פרמטרים - חלקם קשורים לתהליך הקמת האתר וחלקם האחר כלל לא בשליטת מקים האתר. אנו ב-Wixart מתמחים בהקמת האתר בצורה האופטימלית ביותר עבור מנועי החיפוש. חשוב לזכור שמיקומו של האתר במנוע החיפוש משתנה ותלוי בלא מעט פרמטרים חיצוניים שאינם בשליטתנו. כגון: וותק האתר (זמן שהותו ברשת), כמות האתרים החיצוניים שמקשרים אל האתר המדובר, תכיפות הוספת תכנים רלבנטים באתר ועוד.
 • יש עוד שאלות?
  מצויין! פנו אלינו באמצעות הטופס בתחתית העמוד, בטלפון או בוואטסאפ ונשמח לעמוד לרשותכם.
bottom of page