המלצות

 • שלומי חגי

  אומן / צייר / צלם

  ניגשת לבניית האתר בהקשבה וסבלנות ולכל אורך הדרך הפגנת יצירתיות ומקצועיות, תוך הבנת צרכי הלקוח, תמיד ברוגע ובשלווה גם כאשר שיניתי את דעתי פעמים רבות במהלך בניית האתר.

 • עדי לזרוביץ'

  יזמית ומנהלת קבוצות רכישה

  עופר, תיק העבודות שלך ה-ו-ר-ס, לפני הכל אתה ב-נ-א-ד-ם. מלאך בדמות אדם. יש לך עבודות משגעות. אתה מקצועי ביותר וקשוב לצרכים והרצונות של הלקוח!

 • Murray Lewis Freeman

  Rants, Raves & Comments Blog

  From the beginning interacting with Ofer was a pure joy. Demonstrating his professionalism with patience and humor, Ofer’s directions and recommendations proved spot-on.
  My single regret is that I have only now in retirement met Ofer; I would have welcomed the opportunity to work with WixArt during my marketing career

 • סנסאי ניקולאס דיניאקוס

  המרכז הגלילי ללימודי קראטה

  ברצוני להודות לך על הקמת אתר האינטרנט של המרכז הגלילי ללימודי קראטה והגנה עצמית. אתר איכותי שנבנה ביסודיות, מקצועיות ודייקנות רבה תוך עמידה בלוחות זמנים.
  אני מלא הערכה על התהליך, הדרך והתוצר המוגמר, על החדשנות שאתה מביא, על המקצוענות ויחסי האנוש המעולים.

 • ערן כרמי

  מנכ"ל LAVA6 - תכשיטי בזלת

  עופר. תודה גדולה על הדרך המהנה והמקצועית שעברנו יחד בבניית אתר החברה ועל התוצאה המדהימה.
  הפגנת ידע בכל ההיבטים ומסרת לנו אתר ברמה הגבוהה ביותר לה יכולנו לצפות תוך עמידה מרשימה בדרישות מורכבות ובלוח זמנים צפוף.

 • נגה שליט

  עמותת נשים משגב-כרמיאל

  תודה על האתר המושקע שבנית עבור פורום נשים כרמיאל- משגב. היטבת לתרגם את הצרכים שלנו לאתר יפה וידידותי למשתמש בסבלנות ובהבנה למורכבות של הארגון שלנו, ולריבוי הדעות והשיגעונות.

 • עו"ד ניר הדס

  משרד עורכי דין - הדס

  קשה להחליט ממה אנו יותר מרוצים, מהאתר המקסים שעלה לאוויר, או מהדרך אליו. לכל אורך הדרך הפגנת מקצועיות, יצירתיות, אדיבות ושירותיות והפכת את תהליך הקמת האתר לחוויה מהנה ומספקת.

 • ד"ר יצחק לונדנר

  מומחה א.א.ג וקוסמטיקה רפואית

  למן הרגע הראשון הפגנת מקצועיות רבה, הן בפן הטכני והן בפן העיצובי ויחד יצרת אתר לתפארת.
  האתר מהווה את כרטיס הביקור שלי ופונה לקהלי יעד שונים בשלוש שפות - עברית, ערבית ורוסית - וזאת לשם חשיפה מקסימלית.

 • ג'וזיאן ונונו

  אמנית רב תחומית

  מאוד שמחתי להכיר ולעבוד עם עופר. היום האתר החדש שלי עלה לאוויר. מוזמנים להתרשם מהביצוע הנפלא והחכם של עופר. תודה רבה על שתוף הפעולה הפורה והיצירתי!

 • עו"ד מור כרמי

  משרד עורכי דין - כרמי

  עופר. תוך זמן קצר, עזרת לי להבין מהן האפשרויות וחשוב מכך, מה אני רוצה. פעלת במהירות, ביצירתיות ובכישרון נדיר. היית סבלני וקשוב לאורך כל הדרך והבנת אחרי פגישה קצרה מה הטעם והצרכים שלי. שלא לדבר על המסירות, חדוות היצירה המאפיינים אותך. תודה גדולה.

רוצה נוכחות אינטרנטית מקצועית ומרשימה שתמנף את העסק שלך ותעניק לו חשיפה מקסימלית?

נשמח להכיר :-)

Whatsapp
054.7673830
contact@wixart.co.il

Proudly created by

Wixart
Whatsapp